Zorganizuj sobie pracę

29 cze 2015

Jak, pracując jako sprzątacz w hotelu, czy innym miejscu, w którym ze względu na przebywające tam osoby, tak układać sobie pracę, aby przebiegała ona sprawnie, bez zakłóceń, i aby nie tracić czasu na niepotrzebne czynności. Do tego przede wszystkim przydadzą się wózki do sprzątania, na których można ułożyć sobie w odpowiedni sposób wszystkie potrzebne elementy.


Tego typu, może schematyczne dla niektórych, myślenie, jest bardzo ważne, gdyż pozwala dobrze zaplanować swoją pracę i wyjść odpowiednio wcześniej do domu, tym bardziej, że w codziennym grafiku zwykle ma się określoną liczbę pokoi czy innych miejsc do posprzątania. Im szybciej to zrobimy, tym szybciej wyjdziemy z pracy.

Sklep adoby.pl oferuje promocje na
rękawice robocze
Tutaj kupisz rękawice robocze

Stąd wspomniane wózki do sprzątania…

Stąd wspomniane wózki do sprzątania są niezbędnym sprzętem każdego sprzątacza. Dzięki nim nie trzeba niepotrzebnie biegać na zaplecze po kolejne przedmioty, czy płyny do czyszczenia, albo świeże ręczniki. Wózki do sprzątania powinny być jednak odpowiednio zorganizowane. Przede wszystkim trzeba je zapakować w jasny sposób dla samego siebie, ale również dla reszty obsługi hotelowej, która może będzie z niego korzystała w następnym dniu, gdy z kolei dostaniemy już inne wózki do sprzątania.

Galeria

To, jak je przygotować do pracy zaplanowane zostało prawdopodobnie przez zarząd hotelu, dlatego poszczególni pracownicy nie muszą się umawiać między sobą licząc na to, że ktoś pozostawi po sobie zapakowane wózki do sprzątania wedle tych niepisanych zasad. Dzięki takiej polityce hotelu wszystko jest zaplanowane tak, jak należy, a szary pracownik zajmujący się uprzątaniem pokoi nie musi się martwić sprawami, którymi martwić się nie powinien.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

1 komentarz dla “Zorganizuj sobie pracę”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

  1. Mroczna_Lady pisze:

    Ja pracowałam rok temu w wakacje jako sprzątaczka w hotelu. Praca bardzo mi się podobała, bo zarobki były wysokie. Korzystaliśmy z wózka do sprzątania.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031