Zmywarki wolnostojące

Zmywarkę wolnostojącą możemy ustawić samodzielnie w praktycznie dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do ujścia wody albo kanalizacyjnego czy też gniazdka elektrycznego z uziemieniem. Jeśli z urządzenia zdejmiemy wierzch, to z łatwością wsuniemy je pod blat o odpowiedniej wysokości, w miejsce szafki.Dzięki czemu mimo niezabudowanego frontu i cokołu…

Dzięki czemu mimo niezabudowanego frontu i cokołu uzyskamy komfort zmywarki stojącej w ciągu mebli. Coraz większy wybór kolorów i wzorów zmywarek, od standardowych białych, przez nowoczesne stalowe i srebrne po awangardową czerń, pozwala traktować to urządzenie jako istotny element aranżacji kuchni. Panel sterujący w zmywarce wolnostojącej ma zwykle charakter otwarty, jest umieszczony na zewnętrznej stronie drzwiczek. Rzadziej możemy spotkać samodzielne urządzenie wyposażone w panel zintegrowany, umieszczony na wewnętrznej krawędzi drzwi, dostępny jedynie po ich uchyleniu. Standardowe wymiary zmywarek wolnostojących to jest głębokość około 60 cm, wysokość 85 cm i szerokość około 60 cm. W przypadku wolnostojącej zmywarki wąskogabarytowej to jest zaledwie 45 cm.

Dostępne są również wolnostojące zmywarki…

Dostępne są również wolnostojące zmywarki kompaktowo-półgabarytowe, o wysokości nie przekraczającej 60 cm. Te ostatnie możemy również traktować tak jak kuchenki mikrofalowe i inne mobilne urządzenia. Na przykład stawiać na blacie czy aranżować w słupku nad innymi urządzeniami. Urządzenia gastronomiczne (plastmet.pl) powinny pomagać nam w prowadzeniu na przykład restauracji. Zmywarka to zabudowy to jest z kolei droższe, ale coraz powszechniej wybierane rozwiązanie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres