Zawiesia długie i mocne

25 sie 2017

Producenci sprzętu służącego do transportowania ładunków wiedzą jak wiele zależy od jakości ich produktów. Niejednokrotnie zawiesie pasowe decyduje o bezpieczeństwie całej załogi na terenie placu budowy lub linii produkcyjnej w fabryce. Dlatego w przypadku tego typu akcesoriów normy bezpieczeństwa obowiązują w nawet najmniejszym detalu.Najczęściej zawiesia pasowe mają formę…

Najczęściej zawiesia pasowe mają formę kolistą, a ich długość i udźwig zależą od konkretnego modelu. W dużej mierze o parametrach zawiesi pasowych decyduje rodzaj użytego do ich produkcji materiału, a także ich wymiary. Trzeba wiedzieć, że poliester jest najlepszym materiałem w tym przypadku. Tkaniny wykonane z włókien poliestrowych wykazują się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, o które nie trudno podczas transportu i magazynowania.

Poza tym są bardzo lekkie i przy długości 12 m ważą niecałe 2 kilogramów. Ma to niebywałe znaczenie dla maksymalnego udźwigu maszyny, którą obsługują. Zawiesia pasowe maja tak naprawdę formę pasów tkanych z poliestrowych włókien o różnej szerokości. Niektóre mogą być szerokie na 45mm inne na 50 mm. Trzeba przyznać, ze zawiesia koliste są szczególnie funkcjonalne. Dzięki swojej budowie pozwalają łatwo podnosić, podwieszać, a także opasać ładunek przed jego przeniesieniem i transportem na dalsza odległość.

Różne ich modele różnią się między sobą kolorami. Jest to szczególnie dogodne rozwiązanie dla użytkowników, którzy dzięki temu nigdy ich nie pomylą i zawsze zastosują ten właściwy w razie konieczności.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Zawiesia długie i mocne”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031