Zawiesia długie i mocne

Producenci sprzętu służącego do transportowania ładunków wiedzą jak wiele zależy od jakości ich produktów. Niejednokrotnie zawiesie pasowe decyduje o bezpieczeństwie całej załogi na terenie placu budowy lub linii produkcyjnej w fabryce. Dlatego w przypadku tego typu akcesoriów normy bezpieczeństwa obowiązują w nawet najmniejszym detalu.Najczęściej zawiesia pasowe mają formę kolistą,…

Najczęściej zawiesia pasowe mają formę kolistą, a ich długość i udźwig zależą od konkretnego modelu. W dużej mierze o parametrach zawiesi pasowych decyduje rodzaj użytego do ich produkcji materiału, a także ich wymiary. Trzeba wiedzieć, że poliester jest najlepszym materiałem w tym przypadku.

Tkaniny wykonane z włókien poliestrowych wykazują się wyjątkową wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, o które nie trudno podczas transportu i magazynowania. Poza tym są bardzo lekkie i przy długości 12 m ważą niecałe 2 kilogramów. Ma to niebywałe znaczenie dla maksymalnego udźwigu maszyny, którą obsługują. Zawiesia pasowe maja tak naprawdę formę pasów tkanych z poliestrowych włókien o różnej szerokości. Niektóre mogą być szerokie na 45mm inne na 50 mm. Trzeba przyznać, ze zawiesia koliste są szczególnie funkcjonalne.

Dzięki swojej budowie pozwalają łatwo podnosić, podwieszać, a także opasać ładunek przed jego przeniesieniem i transportem na dalsza odległość. Różne ich modele różnią się między sobą kolorami. Jest to szczególnie dogodne rozwiązanie dla użytkowników, którzy dzięki temu nigdy ich nie pomylą i zawsze zastosują ten właściwy w razie konieczności.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres