Zastosowanie kotłów.

W zakresie efektywności energetycznej, określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki, kotły grzewcze przeznaczone są do ogrzewania budynków, oraz do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 stopni C. Kotły co znajdują zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp.Produkowane przez firmy co piece charakteryzuje wysoka…

Produkowane przez firmy co piece charakteryzuje wysoka jakość i trwałość, którą uzyskano poprzez zastosowanie odpowiednich gatunków stali wyłącznie produkcji polskiej, charakteryzujących się dużą odpornością cieplną co gwarantuje długą żywotność pieca, nawet po okresie gwarancyjnym. Kotły ekologiczne mają wiele zalet, takie jak zużycie węgla o 40% mniejsze niż w tradycyjnych kotłach, wysoka sprawność kotła od 82% do 88%.

piecyk gazowy

Foto: pixabay.com

Piece cechuje również ekonomiczna eksploatacja,…

Piece cechuje również ekonomiczna eksploatacja, poprzez tanie źródło ciepła, oraz trwałość i bezpieczeństwo użytkownika, gwarantowane przez zastosowanie materiałów najwyższej jakości. Solidne wykonanie, zapewnia ciągłe spalanie, które może odbywać się poprzez niską emisję zanieczyszczeń, a gwarantuje to certyfikat ekologiczny. Przy prawidłowej eksploatacji służą nam na długie lata.

Ciekawi Cie temat kotły automatyczne? Sprawdź tutaj.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres