Zastosowanie kompresorów śrubowych

Kompresor śrubowy lub inaczej sprężarka śrubowa toteż urządzenie sprężające gaz. W kompresorach śrubowych gaz zostaje sprężony na skutek tłumienia się powierzchni pomiędzy działającymi śrubami. Stopień sprężenia gazu w kompresorach śrubowych związany jest z konstrukcją kompresora śrubowego.Na lokalnym rynku sprzedaje się…

Na lokalnym rynku sprzedaje się kolejne typy kompresorów śrubowych, kompresory śrubowe standardowe, kompresory śrubowe z wpasowanym osuszaczem ziębniczym, skonstruowane na zbiorniku, stanowiące z nim integralną całość. Mamy podobnie kompresory o zmiennej produktywności również o dużych wydajnościach i na koniec kompresory śrubowe bezolejowe, innymi słowy sprężarki śrubowe w odmianie tandem, gdzie zamontowane są dwa kompresory śrubowe koło mniej gwałtownej pracy tylko jedno urządzenie jest załączone, ale bez wątpliwości wariantów konstrukcyjnych kompresorów śrubowych prawdopodobnie istnieć znaczenie więcej.

Mogą być zaopatrzone w zbiornik ewentualnie nie mieć go w standardzie. Mają nadzwyczaj znaczny aspekt zastosowań. Bez kompresora śrubowego nie sposób organizować lichego warsztatu nawet potężnej fabryki.

Na skutek niskiej głośności funkcji kompresora śrubowego może on robić w hali wytwórczej, gdzie pracują zasoby ludzkie. Sprężarki wolno stosować do obsługi narzędzi manualnych. Kompresatory znajdują dodatkowo użycie w gałęziach przemysłu jak robotyka, malarstwo, tłocznictwo czy transport.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres