Zapewnij sobie ciepło w zimowe wieczory.

Na rynku dostępne są zróżnicowane pod wieloma względami systemy grzewcze. Do najpopularniejszych rozwiązań należą układy centralne, jednak istnieją sytuacje, w których nie znajdują one zastosowania. Wówczas możemy wybrać np. ogrzewanie gazowe, którego najważniejszą zaletą są stosunkowo niskie koszty paliwa oraz wygodne użytkowanie. Coraz częściej układy te powstają w oparciu o wykorzystanie energii elektrycznej.Pomimo dość dużych kosztów eksploatacji…

Pomimo dość dużych kosztów eksploatacji jest to rozwiązanie, które posiada liczne atuty. Przede wszystkim pozwala na precyzyjną kontrolę i regulację temperatury w pomieszczeniach. Ze względu na aspekt ekonomiczny największym zainteresowaniem cieszą się układy na paliwa stałe. Technika grzewcza tego rodzaju wykorzystuje: eko-groszek, węgiel kamienny, węgiel brunatny, koks, drewno, pellet i brykiet, itp. Dużą popularność zyskują również systemy ogrzewania podłogowego, gdzie rury – specjalnie poprowadzone głęboko pod ziemią lub tuż pod podłogą – zawierają ciepłą wodę. W ten sposób gorąca powierzchnia rur oddziałuje na zimną powierzchnię budynku.

Galeria

technika grzewcza

Foto: pixabay.com

technika grzewcza

Foto: pixabay.com

Prowadzona jest sprzedaż i serwis kotłów– urządzeń o znakomitych walorach ekologicznych i ekonomicznych. Przeznaczone są do ogrzewania obiektów przemysłowych, jak i budynków mieszkalnych. Pompy ciepła to ekonomiczne rozwiązania, które stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii, takich jak olej opałowy czy gaz. Dzięki pompom ciepła możliwe jest korzystanie z energii słonecznej skumulowanej w ziemi, powietrzu i wodzie przez cały rok.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres