Zakupy leków przez Internet

Zamawianie leków w aptece internetowej jest nie tylko tańsze ale i wygodniejsze niż chodzenie do apteki stacjonarnej. Zakupy przez internet, także jeśli chodzi o leki na receptę jest proste, zajmuje mało czasu i możemy to zrobić o każdej porze dnia i nocy, także w weekendy i święta. Apteki internetowe, ze względu na zmniejszenie kosztów obsługi, wyższą sprzedaż mogą pozwolić sobie na niższe ceny niż te stacjonarne.Oferują także większą ilość leków,…

Oferują także większą ilość leków, sprzętów medycznych oraz kosmetyków, ponieważ nie są ograniczone powierzchnią magazynów. Przeglądając strony internetowe apteki możemy spokojnie porównać produkty, ceny, przeczytać zalecenia farmaceutów i składy. W aptece stacjonarnej, stojąc w kolejce nie mamy takich możliwości. Po wyborze kosmetyków i leków umieszczamy je w wirtualnym koszyku i opłacamy. Zamówiony towar może dotrzeć do nas lub pod dowolny wskazany adres za pośrednictwem kuriera lub listonosza nawet w 24 godziny. Można także zamówione produkty odebrać osobiście w aptece. Jeśli jednak zamawiamy leki na receptę w aptece internetowej musimy zawsze odebrać je osobiście, by podczas płacenia przedłożyć receptę lekarską.

Nie wolno w Polsce handlować…

Nie wolno w Polsce handlować lekami na receptę, jeśli lek wymaga wysyłki. Nie zmienia to jednak faktu, że składając zamówienie na leki przez Internet, a potem już tylko odbierając zamówioną paczkę oszczędzamy sporo pieniędzy i czasu. Mamy także pewność, że potrzebny lek czeka na nas w konkretnej aptece i na pewno trafi do nas na czas.

Comments
  1. Aldona |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres