Zakres temperatur

Dla wszystkich tych, którzy z niedowierzaniem podchodzą do tego, jak przewody elastyczne zachowują się w różnych temperaturach, każdy producent umieszcza specjalną adnotację odnośnie tego, w jakiej skali nie będą one traciły swoich właściwości. Wbrew pozorom jest to bardzo istotne, choć rzadko się zdarza, aby przewody elastyczne były montowane i miały funkcjonować przy tych najbardziej skrajnych temperaturach.Jednakże dobrze jest wiedzieć, że…

Jednakże dobrze jest wiedzieć, że mają one aż taką swoją rozpiętość, która sięga przeważnie od -30 stopni Celsjusza, aż do +80 stopni. Oczywiście, przewody elastyczne w zależności od producenta mogą mieć tą rozpiętość temperaturową naprawdę bardzo różną, choć z reguły jest to różnica nie więcej, jak 10 stopni. Wskazanie producenta na to, kiedy dokładnie można przewody elastyczne zakładać i nie martwić się, że będą one źle funkcjonowały czy też nie spełnią swoich funkcji, jest w wielu przypadkach niezwykle przydatne. Trzeba przecież pamiętać o tym, że jednak nie zawsze kupuje i montuje je prawdziwy fachowiec.

Najpopularniejsze produkty przemysłowe 2014:
Kable sterownicze

Kable sterownicze

– Cena
– Popularność
Więcej w sklepie IGUS Polska


Miejsce 2.


Miejsce 3.


Miejsce 4.


Miejsce 5.

Zdecydowanie więc warto z takimi informacjami…

Zdecydowanie więc warto z takimi informacjami się zapoznać aby mieć pewność że rzeczywiście takie kable będą nam korzystnie służyć a nie narobią problemu. Zdecydowanie taki wydatek jest dla was na korzyść.

Comments
  1. Krzysztof |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres