Zabezpieczenia parkingów

Parkingi znajdują się zawsze w bliskiej odległości od punktów, do których najczęściej wybierają się ludzie. Na parkingach zostawia się samochody, ale nie zawsze samochód pozostawiony na parkingu jest bezpieczny. Okazuje się, że jedną z metod na zabezpieczenie parkingów są blokady parkingowe, które spotkać można przede wszystkim na parkingach strzeżonych.Zwykle wjazd na parking związany jest z…

Zwykle wjazd na parking związany jest z koniecznością wniesienia opłaty parkingowej. Często zdarza się jednak tak, że kierowcy chcą opuścić parking bez opłaty. W takim przypadku blokady parkingowe sprawdzają się doskonale. Najczęściej blokady parkingowe polegają na zamontowaniu przy wjeździe i przy wyjeździe z parkingu szlabanów. Okazuje się, że zasada działania, na jakiej oparte są blokady parkingowe jest dość prosta. Przy wjeździe na parking kierowca otrzymuje bilecik z wydrukowaną godziną wjazdu.

Po odebraniu biletu szlaban się otwiera…

Po odebraniu biletu szlaban się otwiera. Kiedy zaś kierowca zamierza opuścić parking również musi przejechać przez blokady parkingowe, które z kolei są umieszczone przy wyjeździe. Oddaje się wówczas bilet parkingowy, a kasjer nalicza opłatę należną za czas postoju na parkingu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres