Wyposażenie małej łazienki – zasady

5 wrz 2017

Aranżacja łazienki to nie łatwa sprawa, zwłaszcza gdy ma ona małą powierzchnię. Chcielibyśmy zmieścić w niej wszystkie niezbędne urządzenia i meble, a jednocześnie zachować wolną przestrzeń, by czuć się w niej swobodnie i wygodnie. Całe szczęście, da się to zrobić. Wyposażenie łazienek powinno odbywać się według planu.W sieci możemy spotkać wiele przykładowych…

W sieci możemy spotkać wiele przykładowych propozycji, z których można z powodzeniem czerpać inspirację. Warto też poczytać co nieco na temat małych wnętrz i tego, w jaki sposób je aranżować, a czego unikać, by powiększyć ją optycznie. Postaram się omówić pokrótce kilka z nich. Po pierwsze, kolory. Zarówno ściany, jak i sprzęty sanitarne powinny być w jasnej kolorystyce. Ciemne w ogóle nie wchodzą w grę, chyba że chodzi o drobne dodatki i motywy mające stanowić element dekoracyjny. Jasne barwy powiększają optycznie wnętrza, ciemne sprawiają, że stają się ponure i jeszcze mniejsze. Po drugie, oświetlenie. W małej łazience odgrywa ono ważną rolę. Dobrze jest wybrać oświetlenie punktowe, gdyż stworzy ono wrażenie, że łazienka posiada jeszcze jakieś zakamarki. Oświetlenie punktowe warto zamontować nad półkami, nad wanną, nad umywalką oraz wokół lustra.

akcesoria łazienkowe – galeria

Światło powinno być jak najbardziej zbliżone do światła dziennego, by nie męczyło oczu. I po trzecie, ustawienie mebli i sprzętów. Starajmy się jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, również w rogach i na ścianach. Pomocne okażą się narożne sprzęty sanitarne, na przykład umywalka z szafką czy też wiszące półki, na których możemy trzymać niezbędne przybory. Wyposażenie łazienek jest prostsze, gdy stosujemy się do tych zasad!.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Wyposażenie małej łazienki – zasady”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031