Wyjątkowe taśmy termotransferowe

W przemyśle bardzo często wykorzystywane są taśmy termotranferowe. Dzieje się tak dlatego, że jako jedynie mają możliwość nanoszenia druku w taki sposób, aby nie można było go łatwo zetrzeć. Warto więc dowiedzieć się nieco więcej o tego rodzaju druku, aby móc go wykorzystać, kiedy przejdzie taka potrzeba.Niezwykle ważne jest to, że taśmy termotransferowe…

Niezwykle ważne jest to, że taśmy termotransferowe posiadają niezwykłe właściwości. Nie tylko możemy dzięki nim nanosić druk na wiele trudnych powierzchni takich jak kartony, folie, a także etykiety, ale również możemy cieszyć się z druku bardzo dobrej jakości i trwałości. Druk taki nanoszony jest z wykorzystaniem specjalnych drukarek, dlatego też mamy pewność, że tak wykonane etykiety lub też folie w praktyce sprawdzą się znakomicie. Takie taśmy termotransferowe wykorzystywane są także do nanoszenia kodów kreskowych na różnorodne elementy. Tak wykonanych kodów nie można zetrzeć.

Galeria

Są one także odporne na działanie szkodliwych czynników takich jak różnorodne płyny i wilgoć, a także promienie słoneczne oraz czynniki mechaniczne. Dzięki tego typu taśmom możemy zakodować efektownie każdy towar. Nie ulega więc wątpliwości, że takie taśmy termotransferowe są niezwykle pomocne do tworzenia wszelkiego rodzaju oznaczeń.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres