Wózkowa miłość

Od paru miesięcy pracuję w fabryce. Produkujemy dokładnie elementy do sprzętu AGD. Praca w tym miejscu była bardzo nudna, ale kiedy zobaczyłam Marcina wszystko się zmieniło. Od paru miesięcy pracuję w fabryce. Produkujemy dokładnie elementy do sprzętu AGD.Praca w tym miejscu była bardzo nudna,…

Praca w tym miejscu była bardzo nudna, ale kiedy zobaczyłam Marcina wszystko się zmieniło. Marcin obsługiwał wózki widłowe w naszej fabryce. Jakoś tak wyszło, że nigdy nie mieliśmy okazji się poznać. Mimo tego, że często się mijaliśmy, żadne z nas nie miało odwagi zacząć rozmowy.

Tak mijał czas, a mnie ten chłopak obsługujący wózki widłowe coraz bardziej się podobał… Czasem nawet specjalnie wynajdywałam pretekst, żeby choć na chwilkę znaleźć się na hali gdzie jeździły wózki widłowe. Czasem udało mi się podpatrzeć Marcina, jak zbiera palety albo wypełnia dokumenty. Wyobrażałam sobie opuszcza swoje wózki widłowe, podchodzi do mnie i zaczyna mnie całować. Niestety nic takiego się nie działo. Aż pewnego dnia w swojej szafce znalazłam liścik „Na przerwie tam gdzie są wózki widłowe”. Serce podskoczyło mi do gardła i momentalnie wyschło mi w ustach.

W pracy siedziałam jak na szpilkach, cały czas myślałam o spotkaniu, byłam pewna, że to Marcin. Nie myliłam się, kiedy zadzwonił dzwonek, pobiegłam do magazynu, a on już tam czekał z pudełkiem czekoladek w ręce. Powiedział, że też mu się bardzo podobam, ale nie był pewien czy on mi też. Jesteśmy teraz szczęśliwą parą, a wózki widłowe to wspaniały symbol naszego uczucia.

Więcej informacji o palety plastikowe producent znajdziesz na stronie plastikowepalety.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres