Wózki widłowe

Spośród różnych marek wózków widłowych bardzo widoczny na rynku jest balkancar. Przede wszystkim balkancar charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością. Można go kupić zasilanego silnikiem Diesla albo gazem. Zwłaszcza ten drugi rodzaj zasilania jest dzisiaj bardzo polecany ze względu na niskie ceny gazu.Oczywiście każda firma dobiera sobie takie…

Oczywiście każda firma dobiera sobie takie wózki balkancar, jakie chce. Jeśli komuś opłaca się mieć Diesla to na pewno go kupi. Poza tym wózki widłowe balkancar mają różną ładowność. Nie od dzisiaj wiadomo, że wózki widłowe bardzo pomagają w rozładunku jak i załadunku towaru. Dzisiaj nikt ręcznie nie ładuje całego tira. Wszystko jest pakowane na specjalne palety i za pomocą wózków widłowych wwożone do ciężarówki. Jest to spore udogodnienie i spora oszczędność czasu. Trudno sobie wyobrazić ile by zajęło ładowanie kilku tirów w firmie budowlanej.

Nie ważne czy to cegła czy pustaki…

Nie ważne czy to cegła czy pustaki wszystko jest dzisiaj pakowane na palety. Nawet węgiel workowany jedzie do supermarketu na palecie. Czas to pieniądz wiec każdy oszczędza gdzie tylko może. Nie ma się, co dziwić kryzys jest bardzo groźnym zjawiskiem i nigdy nie wiadomo jak się to może dla firm naszych rodzimych skończyć.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres