Wózki hotelowe na bieliznę hotelową

Do bielizny hotelowej zaliczane są wszystkie elementy pościeli – poszewki na poduszki i kołdry, oraz prześcieradła. Wózki hotelowe do wymiany bielizny hotelowej, pozwalają w szybki sposób transportować bieliznę oraz dokonywać jej wymiany. Producenci oferują kilka rodzajów wózków hotelowych na bieliznę.Pierwsze z nich są przystosowane…

Pierwsze z nich są przystosowane do przewożenia tylko jednego rodzaju bielizny, w tej kategorii możemy wyróżnić wózki hotelowe na bieliznę brudną oraz wózki hotelowe na bieliznę czystą. Do drugiej kategorii zaliczamy natomiast wózki hotelowe zarówno na bieliznę czystą jak i brudną. Posiadają one wyraźnie wyodrębnione części na każdy rodzaj pościeli, gdyż zgodnie z wymogami, konieczne jest ich odseparowanie od siebie. Zazwyczaj brudna bielizna hotelowa, jest wrzucana do dużego kosza, natomiast czysta bielizna hotelowa, jest układana na półkach, które są zakrywane usztywnianym materiałem.

Wykorzystanie kosza na brudną bieliznę, zamiast…

Wykorzystanie kosza na brudną bieliznę, zamiast półek, jest bardzo praktyczne. Brudna pościel nie musi być składana, gdyż następnie jest przekazywana do prania, gdyby wózek posiadał jedynie półki, konieczne byłoby składanie brudnej bielizny, co znacznie przedłużałoby czas wymiany pościeli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres