Wózki hotelowe do pościeli brudnej

pościel wełniana

Foto: pixabay.com

Aby łatwiej było transportować brudną pościel do pralni, w hotelach wykorzystuje się wózki hotelowe. Dzięki nim, w łatwy i szybki sposób, można przewozić duże ilości zużytej bielizny pościelowej do prania. Wózki hotelowe do pościeli brudnej, są bardzo praktyczne przede wszystkim w hotelach, które posiadają kilka, bądź nawet kilkanaście, pięter.Pozwalają one na zdecydowanie sprawniejsze przemieszczanie się…

pościel wełniana

Foto: pixabay.com

Pozwalają one na zdecydowanie sprawniejsze przemieszczanie się między piętrami. Wózki hotelowe na zużytą pościel, są skonstruowane w taki sposób, aby możliwe było przewiezienie za ich pomocą jak największej ilości brudnej pościeli. Zazwyczaj, ściągnięta z łóżek hotelowych, pościel umieszczana jest w specjalnym koszu lub koszach, które znajdują się na wózku. W większości przypadków w takich koszach, przed wrzuceniem brudnej pościeli, umieszcza się worek foliowy, który po zakończeniu pracy, umożliwia łatwiejsze rozładowanie worka.

Jeżeli w hotelach segreguje się…

Jeżeli w hotelach segreguje się pościel na poszewki na poduszki, poszewki na kołdry oraz na prześcieradła, wózki hotelowe mogą posiadać nawet trzy oddzielne kosze. Do każdego z nich wrzucany jest w takiej sytuacji inny rodzaj brudnej pościeli. Zaletą segregowania pościeli zaraz po jej ściągnięciu, jest brak konieczności wykonywania tej czynności później, zaraz przed praniem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres