W każdym warsztacie musi być.

Podnośnik nożycowy to bardzo fajny wynalazek w dzisiejszych czasach. Podnośnik nożycowy jest prosty w użyciu i dużo ułatwia nam pracę. Podnośnik nożycowy o niezwykle kompaktowej konstrukcji umożliwia, dzięki wykorzystaniu wytrzymałych podwójnych nożyc, podwójną wysokość podnoszenia przy jednocześnie niezmiennych wymiarach platformy.Urządzenie takie jak podnośnik nożycowy…

Urządzenie takie jak podnośnik nożycowy potrzebuje bardzo niewielkiej przestrzeni, co sprawia, że doskonale sprawdza się w trudnych warunkach przestrzennych – w zakładach budowy maszyn, w przemyśle samochodowym i zakładach energetycznych. Podnośnik nożycowy super się sprawdzi w garażu przy domu. Tam gdzie May mało miejsca. Podnośnik nożycowy ma wielką zaletę mianowicie stanowi długi czas pracy: 40 cykli i 40 uruchomień silnika w ciągu godziny. W standardowym wyposażeniu wielu modelu podnośników nożycowych można również znaleźć zabezpieczenie przeciążeniowe w formie zintegrowanego ogranicznika ciśnienia, zawór spustowy dla kontrolowanej prędkości opuszczania oraz górny stycznik krańcowy. Udźwig do 3 t.

Wybrane wciągarki

Wciągarka HIT 10
Ręczna wciągarka linowa HIT 32
Wciągarka HIT 10
Ręczna wciągarka linowa HIT 32

Zobacz więcej na: w kategorii WCIĄGARKI

Super sprawa polecam kupno. Podnośnik nożycowy to przede wszystkim łatwa obsługa, dobry dostęp do pojazdu – to główne cechy, które sprawiają, że na wybór podnośników nożycowych decyduje się wielu klientów. Oferta firm obejmuje modele przeznaczone do podnoszenia małych, osobowych samochodów, jak i większych pojazdów np. dostawczych. Podnośniki nożycowe są one zróżnicowane pod kątem wielkości możliwego udźwigu. Ich dodatkową zaletą jest wyposażenie w sygnał dźwiękowy towarzyszący opuszczaniu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres