Usuwanie graffiti i zabezpieczenia.

Wciąż widzimy na murach naszych domów, kamienic, sklepów i tym podobne efekty zabaw grafiiciarzy. Wykonać takie graffiti jest łatwo. Ale prawdziwym problemem jest później usuwanie graffiti. usuwanie graffiti wiąże się z wielkimi kosztami. Znacznie większymi niż te, które poniósł grafiiciarz.Dlatego właśnie kiedy buduje się…

Dlatego właśnie kiedy buduje się nowe budynki zabezpiecza się je już specjalnym preparatem przed tego typu malunkami. Usuwanie graffiti natomiast odbywa się za pomocą specjalistycznych środków. Są to specjalne chemiczne preparaty zwane antygrafiiti. Mają one wydłużony czas działania. Dzięki temu usuwanie graffiti wykonuje się praktycznie nieinwazyjnie – to znaczy nie narusza się prawie powierzchni, na które je wykonano. Gdy restauruje się budynki w tej chwili również myśli się już o ich zabezpieczaniu specjalnymi środkami by później usuwanie graffiti nie było konieczne.

Usuwanie graffiti i zabezpieczenia. – galeria

Być może grafficiarze nie naruszali by prywatności danych osób, gdyby mieli wyznaczone miejsca, w których mogliby legalnie umieszczać swoje rysunki. Póki co jednak trzeba się odpowiednio przed tymi malunkami zabezpieczać. A jakie popularne miejsca są już zabezpieczone. Na przykład metro w Madrycie.

Autor informacje czerpał ze strony: suchylod.eu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres