Usuńcie w końcu ten azbest

Już od kilku tygodni, domagam się usunięcia azbestu, który pozostał na terenie budowy, w miejscu, gdzie obecnie składowany jest gruz. Przecież są to odpady niebezpieczne zastanawia mnie, kto wyraził zgodę na pozostawienie ich w tamtym miejscu. Na całe szczęście, służby które powiadomiłem, bardzo szybko sprecyzowały, że miałem rację i są to odpady niebezpieczne nawet ukarały niewielkim mandatem.Jednak od tygodnia nie widać,…

Jednak od tygodnia nie widać, aby podjęte zostały jakiekolwiek kroki, czyżby lepiej było pozostawić odpady niebezpieczne w tym miejscu, i co jakiś czas płacić niewielki i nieadekwatny do wykroczenia mandat. Chyba raczej tak, szkoda tylko, że kara za pozostawione i narażające na szwank nasze zdrowie odpady niebezpieczne, jest taka niska, można powiedzieć, że nawet śmieszna.

Wiele osób już narzeka na bóle…

Wiele osób już narzeka na bóle i mdłości, nawet kilometr od tego miejsca ludzie boją się otwierać okna, co się dzieje, że do tego dochodzi, bo sam się nad tym szczerze zastanawiam. Może w końcu zainteresował by się tą sprawą nasz urząd miasta, bo wydaje mi się, że to w ich kompetencji leży, by odpowiednio reagować na takie zgłoszenia. Chyba, że przespałem jakąś uchwałę, gdzie zezwolono na takie praktyki, cóż, byłbym niemiło zaskoczony, jeśli by tak było.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres