Tytoń czy papierosy?

Jak wiemy problem palenia w obecnych czasach to duży problem. Niemniej czasem trzeba po prostu wybierać mniejsze zło i zamiast kupowania chemicznie nasączonych papierosów to samodzielnie je skręcać z tytoniu( tutaj przyda nam się maszynka do cięcia tytoniu ). Wtedy będziemy mieli pewność co wdychamy do swoich płuc. Warto poczytać też o papierosach na stronie akcji rzuc.to…

to. To serwis dla palaczy, oraz dla tych, którzy chcieliby również zerwać z nałogiem. Dzięki serwisowi internauci mogą przede wszystkim wymieniać się swoimi doświadczeniami w walce z nałogiem nikotynowym, motywować się i udzielać sobie wzajemnego wsparcia w procesie rzucania palenia np. na internetowym forum. Na stronie internetowej nie brakuje ciekawych artykułów czy ciekawostek dotyczących zrywania z nałogiem nikotynowym. Bardzo pomocną częścią serwisu jest możliwość wysłania pytania do eksperta. Użytkownicy serwisu mogą zadawać nurtujące ich pytania specjaliście medycznemu, który drogą elektroniczną udzieli im na nie odpowiedzi.

Poprzez serwis internauta będzie mógł…

Poprzez serwis internauta będzie mógł także zakupić preparaty, ułatwiające mu rzucenie palenia( zawierające nikotynę medyczną ), w bardzo atrakcyjnej cenie. Kto może zarejestrować się na stronie rzuc. to. Każdy kto chce zerwać z nałogiem, odciąć się od śmiertenie groźnych substancji i zacząć życie na nowo, już bez zatruwania swojego organizmu bardzo szkodliwymi toksynami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres