Trendy przy okapach kuchennych

Funkcją dodatkową w przypadku oświetlenia w okapie może być na przykład automatyczne wyłączenie. Okapy z nowoczesnymi LED-ami warto jest zdecydowanie polecić do kuchni otwartych na salon, szczególnie że producenci proponują okapy z oświetleniem w niezwykle bogatej gamie barw. W niektórych też modelach z najwyższej półki możemy zupełnie samodzielnie zmieniać odcienie, bawić się kolorami, wszystko zależnie od nastroju.



W takich też okapach kolory oświetlenia mogą…

W takich też okapach kolory oświetlenia mogą zmieniać się co pewien czas, zupełnie jak przy nowoczesnych lampach pokojowych. Przy pomocy lamp pokojowych we wnętrzach, szczególnie tych pomalowanych całych na biało, możemy bez problemu wyczarować soczyste kolory ścian albo mebli, używając części agd. Kolejnym ciekawym trendem przy ozdabianiu okapów są szklane detale. Szkło jako sam w sobie materiał do budowania urządzeń AGD, zaistniało już dawno. Jednak w wypadku okapów, projektanci mogą tez pozwolić sobie na nieco większą dozę fantazji. Nie tylko poprzez manipulację kolorystyką, ale też kształtem, fakturą, bo może być matowe, przezroczyste, przydymione lekko, gładkie czy porowate. Szkło do okapów jest poddawane specjalnym procesom obróbki, dzięki czemu jest wytrzymałe i nie tak kruche jak zwykłe szkło.

Warto jest też mieć na…

Warto jest też mieć na uwadze, że szkło uderzone w odpowiedni sposób może się bardzo łatwo stłuc. A jeśli mamy wtedy w domu okap za 7-8 tysięcy to z pewnością byłaby ogromna szkoda. Dla miłośników bieli znajdą się bez wątpienia okapy praktycznie w całości wykonane z hartowanego szkła, w kolorze identycznym jak z popularnymi obecnie płytami kuchennymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres