Transport na szeroką skalę.

Kiedy zachodzi potrzeba przetransportowania dużej ilości produktów, materiałów czy surowców i do tego na duże odległości, to wspaniale nadają się do tego kontenery. Jest to bardzo wygodny i jakże uniwersalny, morski sposób transportu. Tego typu „skrzynie” przewożą specjalne statki, które nazywa się właśnie kontenerowcami.Transport na szeroką skalę. – galeria

suwnice

Foto: pixabay.com

suwnice

Foto: pixabay.com

suwnice

Foto: pixabay.com

Zamów kontener sanitarny
Kontener sanitarny

Kontener sanitarny

Kup teraz! za cenę PROMOCYJNĄ
w sklepie ANGA

Kursują one z reguły od jednego dużego portu do innego, a dalej spedycja odbywa się ciężarówkami, na które ładuje się całe kontenery. W portach docelowych te statki są rozładowywane poprzez specjalne, ogromne suwnice, które podnoszą kontenery morskie. Po zdjęci ze statku są one układane w porcie lub ładowane bezpośrednio na ciężarówki, które ruszają w drogę. Jest to bardzo duża operacja logistyczna, aby wyładować wszystkie kontenery morskie i ustawić na swoim miejscu.

Bowiem wszystkie, absolutnie wszystkie kontenery morskie są…

Bowiem wszystkie, absolutnie wszystkie kontenery morskie są dokładnie oznaczone i nie ma możliwości, aby je pomylić lub zgubić. Do tego w porcie jest specjalny system komputerowy, który zna dokładne położenie, jakie mają konkretne kontenery morskie. Dzięki temu możliwe jest szybkie odnalezienie. W razie potrzeby można szybko załadować kontener morski i nie trzeba go szukać wśród setek innych. Później drogą lądową taki towar trafia do odbiorcy.

Taki rodzaj transportu jest to transport kombinowany i stosuje się go w transportowaniu na szeroką skalę.

Autor poleca również stronę: suwnice

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres