Torby papierowe

Niezwykle modne dzisiaj torby papierowe zdobywają świat. Torby papierowe są nie tylko ekologiczne ale również i trendy. Ekologia jest bardzo modna już od kilku sezonów, dlatego torby papierowe święcą triumfy. Papierowe torby szczególnie dostrzec można w sklepach lub supermarketach.Daje się je jednak zauważyć…

Daje się je jednak zauważyć również i na ulicy, gdzie odważne trend setterki używają ich jako torebek tak po prostu. Torby papierowe mogą występować w wielu kolorach i formach. Mogą być w wersji na jedno ramię lub w wersji do ręki. Wszystkie chwyty są dozwolone. Torby papierowe najczęściej posiadają nadruki reklamowe firm ale nie tylko. Na targach branżowych we Frankfurcie nad Menem dostrzec było można wiele grafik nie nawiązujących do reklam firm.

Torby papierowe z nadrukiem

Były to m…

Były to m. in. Nadruki zwierzęce lub w ogóle piktogramy zwierząt a także roślin. Torby papierowe, które są obecnie wytwarzane, są produkowane ze znacznie mocniejszych a co za tym idzie trwalszych materiałów niż bywało to wcześniej, w przeszłości. Pora zatem wykorzystać ekologię by być modnym tej jesieni!.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres