Torby papierowe lepsze od plastikowych.

W naszym kraju jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że ze sklepów wychodzi się z zakupami, które są opakowane w reklamówki. Te reklamówki, to nic innego, jak torba plastikowa, która do ekologicznych materiałów na pewno nie należy. W tej chwili sklepy już nie dają ich za darmo. Trzeba parę groszy za nie zapłacić ale wiele to nie zmieniło.Bardzo dobrym pomysłem są torby…

Bardzo dobrym pomysłem są torby papierowe, które z reguły są bardziej wytrzymałe i ekologiczne. Dlaczego torby z papieru są ekologiczne. ktoś może powiedzieć, że do produkcji papieru zużywane są tysiące hektarów lasów. To prawda ale taki produkt, jak szara torba może być produkowana z makulatury, które pochodzi z odzysku. Ludzie zbierają stare gazety, kartony inne rzeczy papierowe, jak opakowania. Potem to wszystko jest segregowane i trafia do fabryki, która robi z tego papkę i przetwarza na papierowe torby.

Torby papierowe
Torby papierowe

Torby papierowe

Kup teraz! za cenę promocyjną
w sklepie www.astrapack.pl

Uważam, że to jest czysta…

Uważam, że to jest czysta ekologia, a w zasadzie recykling. Tego typu torby powinny być rozdawane za darmo w sklepach wielkopowierzchniowych i tych małych. Przecież na nich można nawet nadrukować nazwę zwojej firmy, wstawić logo. Dzięki temu takie torby papierowe będą również żywą, chodzącą reklamą. A gdy trafią do śmieci, mogą być ponownie użyte.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres