Terytorium

Z Małgorzatą nie jestem blisko związany, mimo iż to moja siostra cioteczna. Los jednak chciał, żebyśmy dostali się na studia w tym samym mieście i zamieszkali razem. Wszystko było by dobrze, gdyby nie jej akcesoria do łazienki, które zajmowały pół pomieszczenia. Bardzo ją lubię, nic mi złego nie zrobiła, ale kiedy zobaczyłem jej asortyment, myślałem, że padnę.



Ona posiada chyba wszystkie możliwe akcesoria…

Ona posiada chyba wszystkie możliwe akcesoria do łazienki, jakie kiedykolwiek widział świat. Naprawdę nie przesadzam. Wiem, ile kosmetyków ma moja dziewczyna i to nawet w połowie nie dorównuje kolekcji Małgorzaty. Na początku trochę się z tego śmiałem, ale kiedy jej akcesoria do łazienki zaczęły wkraczać na mój teren poczułem się zagrożony i musiałem zainterweniować… porozmawiałem z nią na spokojnie i wytłumaczyłem, że to nie może tak być. Przecież też mam trochę kosmetyków i potrzebuję przestrzeni na nie. Małgorzata nie była zbyt zachwycona moim wystąpieniem ale musiała w końcu dać za wygraną i usnąć swoje akcesoria do łazienki z mojego miejsca.

Od tego wydarzenia minął jakiś miesiąc…

Od tego wydarzenia minął jakiś miesiąc a ja muszę przyznać, że trzymamy się z Małgorzatą granic jak nigdy. Ja też zacząłem uważać na swoje rzeczy. Nie chcę być hipokrytą, który czyjeś akcesoria do łazienki wywala, a sam nie widzi swoich porozwalanych rzeczy.

Chcesz więcej informacji? Zobacz koniecznie tę stronę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres