Szlabany zabezpieczające i parkingowe

Producenci szlabanów zabezpieczających starają się oddać nam do dyspozycji materiały i komponenty służące do zabezpieczenia posiadłości przed niepowołanymi osobami. Tutaj szlabany najczęściej wykorzystywane są do zabezpieczenia parkingów, miejsc pracy, hal produkcyjnych. Najpopularniejsze zastosowanie blokady parkingowe znalazły jednak na przejazdach kolejowych.Sterowanie pneumatycznie, jak również za…

Sterowanie pneumatycznie, jak również za pomocą pilota blokady parkingowe to idealny sposób na zabezpieczenie wjazdu na dane posiadłości i posesje. Zastosowanie jest oczywiście ogromne, a służy przede wszystkim zachowaniu bezpieczeństwa, jak również możliwości skontrolowania danej osoby. Dodatkowo blokady parkingowe znalazły również poparcie w służbie zdrowia do zabezpieczenia klinik, oraz na przejściach granicznych.

Obecnie prawie wszystkie dostępne na rynku…

Obecnie prawie wszystkie dostępne na rynku blokady parkingowe wyposażone są w dodatkowe oświetlenie co powoduje ich zauważenie w największych ciemnościach. Szlabany po skontrolowaniu danego kierowcy oczywiście otwierane będą przez wykwalifikowanych pracowników ochrony dlatego montowane są zazwyczaj przy wartowniach oraz punktach kontrolnych.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres