Szeroka gama w wyborze

15 sie 2017

Chyba każdy z nas doskonale wie, czym są śruby. Oczywiście wykorzystujemy je każdego dnia do skutecznych oraz pewnym połączeń materiałów. Właśnie dlatego śruby, jakie możemy znaleźć w ogromnym asortymencie produktów to nieograniczone możliwości w wyborze. Znajdziemy tutaj śruby do połączeń np.płyt drewnianych, części metalowych, blachy,…

płyt drewnianych, części metalowych, blachy, jak również wielu innych materiałów, z jakimi pracujemy na co dzień. Najczęściej wykorzystywane są na placach budowy i służą nie tylko do połączenia elementów stelażu, ale również wszystkich innych komponentów, z jakich składa się obiekt. Wykonane tylko z najlepszego przetopu stali śruby są wytrzymałe na uszkodzenia, zerwanie gwintów, ścięcia pod wpływem ogromnej siły nośnej, jak również odporne na działanie czasu. Dzisiaj śrubki możemy wybierać do woli w rozmiarach, kierunkiem gwintu, długościach, jak również końcówką dopasowaną do różnych kluczy.

To dzięki śrubom połączenia różnych materiałów…

To dzięki śrubom połączenia różnych materiałów ze sobą jest tak proste, szybkie, jak też komfortowe. Niezależnie od tego, jakie potrzebujemy, jakie wybierzemy i tak możemy liczyć na niskie ceny. Gama śrub jest naprawdę doskonale rozbudowana, a co ciekawe możemy tutaj wybierać również w plastikowych.

Więcej o piece na ekogroszek dowiesz się ze strony metalfachtg.com.pl

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Szeroka gama w wyborze”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031