Systemy suszenia

Na wyposażenie lakierni skalają się także urządzenia oraz całe ich systemy, dzięki którym możliwe jest szybkie suszenie polakierowanych pojazdów. Czynność ta – jak zresztą i wszystkie pozostałe – musi być wykonana z niesamowita precyzją.Systemy suszenia – galeria

W wyposażenie lakierni w tego rodzaju systemy warto jest zainwestować. Nie muszą to być od razu rozwiązania pochodzące z zagranicy, na naszym rynku także istnieją firmy, które tego rodzaju wyposażenie lakierni produkują. Jakością takie wyposażenie lakierni wcale nie odbiega od tych zachodnich, a jednocześnie posiada tę cenną zaletę, że jest tańsze. Ogólnie wyposażenie lakierni to bardzo kosztowna inwestycja. Wspominane powyżej systemy suszenia działają w oparciu o dysze oraz wentylatory. Montuje się je zarówno wewnątrz kabiny, jak i na zewnątrz.

Systemy takowe bez problemu zainstalować można…

Systemy takowe bez problemu zainstalować można w każdej kabinie lakierniczej – dzięki temu będzie ona zmodernizowana oraz sprawniej działająca. Nie będzie ponadto zachodziła konieczność kupowania nowej kabiny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres