System oczyszczania RO

System RO lub odwrócona osmoza daje uzyskanie tak zwanej.” wody ultra czystej”, co znaczy pozbawionej wszelkich skażeń. Dobrze wybrany układ filtrów mechanicznych jak i węglowych w połączeniu z półprzepuszczalną membraną o mikron aż 0, 0001 mikrona daje nam usunięcie zanieczyszczeń mechanicznych takich jak przeważnie piasek, rdza, produkty korozji, muł, zawiesina, lub też chemicznych chlor, rakotwórcze chlorowcopochodne i metale ciężkie, związki organiczne i też wiele innych także zanieczyszczeń mikrobiologicznych są to przeważnie bakterie, wirusy, pierwotniaki.Za pomocą eliminację różnych szkodliwych…

Za pomocą eliminację różnych szkodliwych związków odwrócona osmoza pozwala na otrzymanie bardzo dobrej jakości naszej wody, miękkiej i pozbawionej nieprzyjemnego smaku jak i zapachu. Odwrócona osmoza często stosowana jest do celów spożywczych w gospodarstwach domowych i biurach albo w restauracjach, kawiarniach i innych różnych punktach gastronomicznych. System Klarsan odwrócona osmoza nie potrzebuje stosowania energii elektrycznej, gdyż napędzane są ciśnieniem wody z sieci wodociągowej. W przypadku bardzo słabego głównego ciśnienia sieciowego możliwa jest instalacja dodatkowej pompki.

System Klarsan do odwrócona osmoza są doskonałym…

System Klarsan do odwrócona osmoza są doskonałym źródłem uzyskania doskonałej jakości naszej wody dla celów przeważnie spożywczych bezpośrednio w naszym domu a również w biurze. Umożliwia nam uzyskanie wody ogromnej jakości, gdyż usuwają nawet 99% wszelakich zanieczyszczeń, łącznie z mikrobiologicznymi.

Comments
  1. Iga |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres