Sylwetka, której inni nam pozazdroszczą

4 lis 2015

Żyjemy w czasach, gdzie wygląd zdaje się mieć ogromne znaczenie. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie, kiedy włączy się dowolny program rozrywkowy w telewizji. Z jednej strony nie ma w tym nic złego, ponieważ im człowiek jest bardziej zadbany, tym lepiej się czuje. Wystarczy zrobić mały eksperyment z ubiorem.


Jednego dnia przyodziać się w coś eleganckiego, a następnego w najgorszy zestaw, jaki możemy skompletować z własnej szafy. Szybko dostrzeżemy różnicę, co da nam motywację do poprawy innych aspektów. Poza fryzurą, ubiorem i ogólną prezencją twarzy duże znaczenie ma także sylwetka. Nie od dzisiaj wiadomo, że sama się nie zrobi.

Niektórzy rodzą się z bardziej umięśnionym…

Niektórzy rodzą się z bardziej umięśnionym ciałem, ale co do zasady trzeba sporo popracować, żeby zauważyć zmiany w tym zakresie. Odpowiednia dieta to jeden z kluczowych elementów, żeby móc zbudować charakterystyczne rysy. Jeszcze do niedawna można było ćwiczyć wyłącznie w domu lub w siłowni znajdującej się w specjalnie przygotowanym do tego budynku. Okazuje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, by ćwiczyć na świeżym powietrzu. Co więcej, nie brakuje ludzi, którzy praktykują wyłącznie taką formę aktywności.

Sylwetka, której inni nam pozazdroszczą – galeria

siłownie na zewnątrz

Foto: pixabay.com

siłownie na zewnątrz

Foto: pixabay.com

Jakby nie patrzeć, nie trudno ich zrozumieć, ponieważ mogą dzięki temu spędzić miło czas na zewnątrz. Siłownie na świeżym powietrzu coraz częściej można spotkać na wielu osiedlach. Okazuje się, że przyrządy do ćwiczeń są oblegane przez mieszkańców, którzy dotychczas wolny czas spędzali zapewne wyłącznie przed telewizorami. To z pewnością napawa optymizmem.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Sylwetka, której inni nam pozazdroszczą”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031