Suszarnie w piwnicy

We wszystkich krajach skandynawskich pralnie i suszarnie znajdują się w piwnicach. Dzięki temu lokatorzy nie muszą posiadać w swoich mieszkaniach pralek oraz przeznaczać miejsca na rozwieszanie mokrych ubrań. Moda na takie miejsca do prania staje się także coraz popularniejsza w innych krajach np. w Polsce.W miastach można także spotkać specjalne lokale,…

W miastach można także spotkać specjalne lokale, gdzie można zrobić pranie. Moda na pralnie i suszarnie w piwnicach staje się coraz bardziej popularna. Dzięki temu w mieszkaniach można zaoszczędzić miejsca na pralkę. Jest to bardzo istotne szczególnie jeśli nasze mieszkanie jest małe. W dużych miastach także coraz częściej można spotkać publiczne pralnie i suszarnie. Dodatkowo w takich miejsca bardzo często są kawiarnie i stoliki, gdzie można miło spędzić czas kiedy nasze ubrania piorą się, a później suszą. Jeżeli chcemy skorzystać z takiej pralni należy zapłacić za pranie.

Ponadto jeśli w bloku znajduje się…

Ponadto jeśli w bloku znajduje się pralnia i suszarnie wszyscy lokatorzy co miesiąc muszą płacić niewielką kwotę pieniędzy za jej utrzymanie. W każdej takiej piwnicy znajduje się lista i kalendarz w którzy można się zapisać. Dzięki temu kiedy przyjdziemy ze swoim praniem mamy pewność, że będziemy mogli je zrobić. Wiele osób twierdzi, że takie pralnie i suszarnie to znakomity pomysł.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres