Sufity podwieszane

Zdarzyło Ci się kiedyś, iż byłeś u znajomych a na suficie pięknie prezentowały się lampy, które były umieszczone wewnątrz sufitu. Lub zdumiałeś się czymś innym związanym z sufitem. Otóż, od kilku lat stosuje się w domach, a także zarówno i w mieszkaniach sufity podwieszane.Są one mocowane do stropu za…

Są one mocowane do stropu za pomocą – zazwyczaj – różnego rodzaju łańcuszków. Wszystko zależy od tego, jak duże, a co za tym idzie i ciężkie są owe sufity podwieszane. Wszystko zależy, poza oczywiście objętością i masą, również od odległości, jaką chcemy uzyskać pomiędzy stropem, a nowym sufitem. Długość łańcuszków ma niebagatelne znaczenie jeśli chodzi właśnie o tą odległość wylanego stropu domu czy mieszkania od nowego sufitu, bowiem sufity podwieszane mogę być zawieszone na różnych wysokościach.

Oczywiście, jeśli nasze pomieszczenie nie jest zbyt wysokie, wówczas łańcuszki będą, jak najkrótsze, aby sufity podwieszane nie zmniejszyły dużo bardziej tej wysokości. Jeśli natomiast mamy bardzo wysokie pomieszczenie, wówczas możemy sobie pozwolić na niższe opuszczenie nowego sufitu.

Comments
  1. Aleksandra82 |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres