Stoły warsztatowe i ich dodatkowe elementy

4 mar 2017

Stoły warsztatowe mogą mieć różne zastosowanie. W zależności od tego, gdzie i w jakich warunkach, będą one użytkowane, dobrać można do nich różnorodne elementy dodatkowe, które uczynią stoły bardziej funkcjonalnymi i wygodnymi w użyciu. Najczęściej wykorzystywanymi dodatkowymi elementami stołów warsztatowych są nadstawki, jakie nakłada się na stoły warsztatowe, oraz różnego rodzaju uchwyty.


oferty pracy dla informatyków

Foto: pixabay.com

Nadstawki stanowią systemy półek i…

Nadstawki stanowią systemy półek i szafek, to jak bardzo są one rozbudowane, zależne jest od indywidualnych potrzeb użytkownika. Jeżeli w warsztacie, w którym wykorzystywany jest stół, istnieje duże zapotrzebowanie na miejsca do przechowywania narzędzi oraz innych akcesoriów, warto kupić większą nadstawkę, jeżeli natomiast nie ma takiej potrzeby, można wybrać, którąś z mniej rozbudowanych nadstawek.

Gdy istotne jest, aby wszystkie używane…

Gdy istotne jest, aby wszystkie używane w pracy narzędzia, były łatwo dostępne, lepszym rozwiązaniem jest, zamiast nadstawek, kupienie uchwytów na stoły warsztatowe. Istnieją bardzo różne rodzaje uchwytów, takie jak np. uchwyty na spreje, uchwyty na klucze, czy uchwyty na wkrętaki. Dzięki ich zastosowaniu stoły warsztatowe, stają się bardziej praktyczne w użyciu, gdyż wszystko znajduje się w zasięgu ręki pracownika.

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Stoły warsztatowe i ich dodatkowe elementy”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031