Sprężarki tłokowe

Sprężarki tłokowe to rodzaj sprężarek, w których zwiększanie ciśnienia gazu następuje wskutek ruchu posuwistego tłoka w cylindrze. Należą zatem do grupy sprężarek objętościowych. Działanie sprężarek tłokowych jest niemal identyczne jak pomp tłokowych.Mają szerokie zastosowanie w przemyśle oraz życiu…

Mają szerokie zastosowanie w przemyśle oraz życiu codziennym. Na systemach sprężarek tłokowych opiera się większość urządzeń, które przetaczają przez swoje wnętrze różnego rodzaju ciecze. Sprężarki tłokowe stosowane są w butlach używanych do spawania lub do pompowania zabawkowych balonów z tlenem. Sprężarki tłokowe mają różne wydajności, które zwiększają się w miarę im większe są sprężarki a konkretnie ich tłoki. Im większa objętość cieczy lub gazu, którą jest zdolny pomieścić tłok sprężarki, tym większa jej wydajność.

Teraz sprężarki tłokowe oraz inne…

Teraz sprężarki tłokowe oraz inne specjalistyczne urządzenia można kupić bez konieczności wychodzenia z domu za pośrednictwem specjalistycznych sklepów internetowych z narzędziami. Warto przejrzeć ogłoszenia narzędziowe, gdzie oferowane są sprężarki tłokowe czy śrubowe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres