Sprężarki a producenci.

Sprężarki śrubowe nieodzownie wiązane są z kompresją. Wiadomo, że jest ona w ich przypadku bardzo ważna i po prostu nie da się jej pominąć. Na nią jednak ma wpływ przede wszystkim sama budowa. Sprężarki śrubowe różnych producentów nieznacznie różnią się pomiędzy sobie. Jednakże nawet bardzo niewielkie różnice w budowie urządzenia mogą prowadzić do tego, że przełoży się to nieproporcjonalnie na wydajność pracy.Ponieważ sprężarki śrubowe mogą mieć nieznacznie…

Ponieważ sprężarki śrubowe mogą mieć nieznacznie inną budowę, to zapewne w każdej z nich występuje zupełnie inna szczelność pomiędzy śrubami, a obudową urządzenia. Kompresja wówczas jest również od tego zależna. Dlatego różne sprężarki śrubowe różnych producentów mogą mieć zupełnie inne parametry, a co za tym idzie – również i wyniki pracy. Jeśli zatem zamierzamy kupić takie urządzenie, warto byłoby przyjrzeć się dokładniej poszczególnym modelom i ocenić na wstępie ich możliwości.

Dzięki temu będziemy pewni, że wybierzemy taki model, który będzie najbardziej wydajny, bo na tym zapewne każdemu klientowi najbardziej zależy. Wystarczy tylko skorzystać z pomocy stron, na których jest wiele takich sprężarek i możemy już poznać zasady ich działania. Jeśli mamy jakieś pytania na pewno producent odpowie nam na nie w krótkim czasie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres