Sposób na reklamę.

Torby papierowe już dawno powinny wyprzeć z rynku torby i torebki z folii. Powodów jest przynajmniej kilka i każdy z nich jest co najmniej oczywisty. Jednym z powodów jest ekonomia drugim ekologia trzecim możliwość wielokrotnego wykorzystania torby z papieru, a ponadto elegancja, prestiż i dobrze pojmowana moda. Co ma ekonomia do torby z papieru.Otóż o ile zdecydujemy się…

Otóż o ile zdecydujemy się je dla naszej firmy zakupić, są o wiele tańsze od zwykłych foliówek czyli tzw. reklamówek. Koszt sitodruku, bo taką metodą najczęściej ozdabia się torby papierowe, jest o wiele niższy od kosztów wyprodukowania kolorowych foliówek. Zatem zamawiając eleganckie torby dla naszej firmy po prostu oszczędzamy pieniądze. Ekologia, a torby papierowe tutaj związek jest nazbyt oczywisty, a jeśli dodamy możliwość wykonania torby z surowców wtórnych stanie się jasne jaką przewagę ma on nad popularną reklamówką. Większość badań wskazuje, że torba z papieru wykorzystywana jest trzy do pięciu razy zanim zostanie wyrzucona.

Torby papierowe z nadrukiem

Ponadto większość ludzi odbiera elegancką torbę papierową,…

Ponadto większość ludzi odbiera elegancką torbę papierową, jako coś ekskluzywnego i wyjątkowego kojarząc, że marka zapakowana w taką torbę jest wyjątkowa i ekskluzywna właśnie. Nie wiemy ile spojrzeń przyciąga popularna” reklamówka”, ale z doświadczenia wiadomo, że kolorowa torba z papieru przyciąga wzrok czy to w sklepie czy na ulicy.

Autor poleca również stronę: pojemnik na ręczniki papierowe

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres