Skuteczne dbanie o sprężarkę

Marząc o dobrze pracującym sprzęcie musimy o niego dbać. Na własnej skórze przekonałem się o tym w momencie, kiedy zakupione przeze mnie sprężarki, w pewnym momencie przestały po prostu pracować. Nikt z nas nie lubi, kiedy sprzęt, od którego wymagamy ciągłej pracy, nagle zawodzi. Jest to szczególnie denerwujące w momencie, kiedy owy sprzęt jest akurat najbardziej potrzebny.W moim przypadku – jeżeli chodzi o…

W moim przypadku – jeżeli chodzi o sprężarki, błędem był brak czyszczenia owych urządzeń. Wiadomo, że codzienne czyszczenie sprzętu nie ma sensu – bez znaczenia jakiego, ale co jakiś czas trzeba to po prostu robić. W moim wypadku pyłki i kurz, które „atakowały” z różnych stron moje sprężarki, zablokowały pracę całej maszyny. W tym wypadku nie była to akurat jakaś bardzo poważna i niebezpieczna awaria, jeżeli możemy spojrzeć na to pod kątem tego, co mogło w owych sprężarkach się jeszcze popsuć. Spotkałem się jednak w ostatnim czasie z taką awarią sprężarki, która była jeszcze banalniejsza od mojej.

Galeria

Otóż mojemu koledze zepsuł się pilot od sterowania ową sprężarką. Przyczyna awarii znana była co prawda dopiero po wizycie u profesjonalnego serwisanta, ale jak się później okazało, wystarczyło zmienić jedynie baterię i maszyna zaczęła znowu działać.

Dowiedz się więcej ze strony suchylod.eu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres