Skuteczna reklama i promocja

W jaki sposób wypromować firmę. Na jaką reklamę postawić. Wybrać reklamę i promocję w internecie. A może postawić na kampanię ulotkową i plakaty rozwieszone po całym mieście. Jest to odwieczny dylemat większości przedsiębiorców, którzy nie współpracują ze specjalistami od marketingu, a sami decydują o kwestiach reklamowych swojej firmy.Oczywiście każdy do tej kwestii podchodzi inaczej,…

Oczywiście każdy do tej kwestii podchodzi inaczej, jednak można wyróżnić kilka podstawowych form reklamy, które sprawdzą się na lokalnych rynkach. Jeśli więc prowadzisz warsztat samochodowy, kwiaciarnię, zakład kosmetyczny, prowadzisz gabinet dentystyczny i chcesz rozreklamować swoją markę, powinieneś postawić na reklamę w prasie lokalnej oraz radiu. To po pierwsze. Koszty są dość duże, zwłaszcza, jeśli mówimy o gazecie lokalnej, która działa na rynku od lat, ma poważnie i dużą poczytność. Jednak decydując się na reklamę w takim miejscu masz pewność, że zobaczy ją mnóstwo osób. Ponadto mnóstwo firm decyduje się na kampanie ulotkowe i akcje plakatowania miejsc, do tego wyznaczonych. Dlaczego te dwie formy są godne zainteresowania.

Przede wszystkim drukowanie plakatów i ulotek jest…

Przede wszystkim drukowanie plakatów i ulotek jest dość tanie, zwłaszcza, jeśli mówimy o standardowych rozmiarach. Plakaty możemy wydrukować w kolorze lub czarno białe. Jeśli jednak chcecie zlecić drukowanie plakatów w rozmiarze XXL musicie przygotować się na większe wydatki. Ponadto nie każda drukarnia podejmie się takiego zlecenia. Wtedy musicie szukać drukarni, która wykonuje usługi drukowania wielkoformatowego. Czy taka forma reklamy przyniesie pożądane efekty. Warto się przekonać.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres