Siedem ważnych produktów eko

Jeśli masz powyżej czterdziestu lat i chcesz zdrowo wchodzić w nowy rok życia, mając jednocześnie młodzieńcze włosy, mięśnie i skórę, te siedem niżej wymienionych składników żywieniowych da Ci większość najważniejszych substancji przeciwstarzeniowych. To tak zwana zdrowa żywność ekologiczna na starzenie się. Olej z oliwek – zawiera tłuszcze pomagające zachować zdrowe serce, zawiera też polifenole, silne przeciwutleniacze, które mogą zapobiec wielu chorobom związanym z wiekiem.Polecam organiczną oliwą z oliwek jako…

Polecam organiczną oliwą z oliwek jako najlepszy lek przeciwstarzeniowy na świecie. Czerwone wino – lampka dziennie może mieć pozytywny wpływ na zdrowie ze względu na zawartość resweratrolu, przeciwutleniacza, który może pomóc w walce z chorobami serca i związaną z wiekiem utratą pamięci. 3. Fasola – białka zawarte w jej ziarnach zagęszczają komórki włosów, dzięki czemu można się nimi cieszyć przez długie lata. 4. Orzechy brazylijskie – bogate w selen, minerał wykorzystywany do tworzenia glutationu spowalniającego proces starzenia się skóry. Już dwa orzechy dziennie dostarczą odpowiednie jego ilości. Gdzie je kupić. Odpowiedzią będzie eko sklep internetowy ze zdrową żywnością i suplementami. 5. Pomidory – zawierają dużo likopenu, który zapewnia dobry poziom cholesterolu i zdrowe serca w okresie starzenia się organizmu. Likopen działa również jako naturalna blokada przeciwsłoneczna.

żywność ekologiczna

Foto: pixabay.com

żywność ekologiczna

Foto: pixabay.com

6…

6. Maliny i jagody – te dwa owoce zawierają silne przeciwutleniacze, pomagające usuwać stany zapalne i stres oksydacyjny, który przyczynia się do starzenia skóry i zmarszczek. Wystarczy jedna porcja jednej z tych jagód, zawierająca więcej przeciwutleniaczy niż 10 porcji większości innych owoców i warzyw. 7. Naturalnie hodowane jaja – wbrew złej opinii na ich temat jaja takie są bogate w biotynę i żelazo, które pomogą Wam zachować zdrową, młodzieńczą skórę i włosy.

żywność ekologiczna

Foto: pixabay.com

Więcej informacji o produkty bezmleczne sklep znajdziesz na stronie ekosfera24.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres