Rozmiar ławki

Ławki ogrodowe z wyższej półki oprócz jakości wykonania są bardzo często dostosowane do konkretnego typu ogrodu, posiadają też elementy dekoracyjne i dodatki jak wbudowana donica czy kratki. Często też cena jest kluczową sprawą przy wyborze produktu, jednak zupełnie nie poleca się wybierać najtańszych opcji.Zwykle takie meble są mało…

Zwykle takie meble są mało wytrzymałe, niewygodne i posłużą przez krótki tylko czas. Oczywiste jest, że im większa jest szerokość, jeśli chodzi o ławki ogrodowe, tym więcej osób może z niej skorzystać. Niestety też ławki o dużych rozmiarach są cięższe, zajmują więcej miejsca w ogrodzie, a zimą nawet może pojawić się problem z ich przechowywaniem.

Dlatego też wybierając odpowiedni produkt, warto jest…

Dlatego też wybierając odpowiedni produkt, warto jest poszukać złotego środka pomiędzy potrzebami i możliwościami. Komfortowe i zazwyczaj 2-osobowe ławki mają zwykle szerokość około 80-120 cm. Ławka dla trzech osób powinna mieć szerokość przynajmniej 120-150 cm. Jednak tych parametrów nie należy traktować jako żelaznej reguły, dużo bowiem zależy od konkretnego modelu ławki i użytych materiałów. Drewno to jest najbardziej popularny materiał budulcowy dla tego typu rzeczy.

Często wykorzystuje się drewno świerkowe, sosnowe i modrzewiowe, chociaż oczywiście nie jest to regułą. Drewno jest naturalne a więc pasuje do ogrodów większości typów. Solidne i grube ławy poleca się jako praktyczną dekorację ogrodów naturalistycznych i wiejskich. Meble, które charakteryzują się nowoczesnym designem dobrze komponują się z ogrodami mieszanymi i miejskimi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres