Regały metalowe

Wszelkiego rodzaju półki, szafki, regały są niezbędne w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że w każdym pomieszczeniu możemy znaleźć tego typu meble. Wszelkiego rodzaju półki, szafki, regały metalowe lub drewniane, są niezbędne w każdym domu, mieszkaniu czy biurze.Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że…

meble wypoczynkowe do salonu

Foto: pixabay.com

Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że w każdym pomieszczeniu możemy znaleźć tego typu meble. Zarówno w biurze, jak i w sypialni, kuchni czy łazience znajdziemy niejedną półeczkę. Regały metalowe stanowią konstrukcję niejednej szafy. Istnieją firmy posiadające w swojej ofercie metalowe elementy, z których można skonstruować dowolną kombinację półek.

Wystarczy kupić odpowiednie regały metalowe. Podstawowe części, które są niezbędne do zbudowania szafy( a nawet całej garderoby. ), to listwy pionowe oraz listwy poziome. Są one wykonane z metalu z wyciętymi otworami, w które następnie dopasowuje się odpowiednie wsporniki, a na nich dowolne półki. Na stronach internetowych możemy znaleźć sklepy oferujące inne elementy potrzebne do konstrukcji wybranej szafy.

Co ważne, każdą szafę możemy…

Co ważne, każdą szafę możemy wykonać własnoręcznie, a w razie przeprowadzki rozmontować i zabrać ze sobą do nowego mieszkania. W zależności od ilości półek, koszy, wieszaków, haczyków i innych elementów, minimalny koszt to około trzech tysięcy złotych. Co więcej, plusem jest też to, że możemy dowolnie kompletować regały metalowe, dokupując tylko kolejne elementy.

Serdecznie polecam także stronę: gastroexpres.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres