Przepompownie ścieków

Przydomowe przepompownie ścieków (zobacz meprozet.com.pl) przewidziane są do przepompowywania ścieków sanitarnych i bytowych lub wód opadowych czyli deszczu czy śniegu z gospodarstw indywidualnych lub małych wspólnot mieszkaniowych.Na obszarach niewyposażonych w sieć kanalizacyjną,…

Na obszarach niewyposażonych w sieć kanalizacyjną, z uwagi na przykład na niekorzystne ukształtowanie terenu lub rozproszoną zabudowę z którą mamy do czynienia we wsiach jest wykorzystywana kanalizacja ciśnieniowa, która jest wyposażona w przepompownie ścieków. System kanalizacji ciśnieniowej tworzony jest przez indywidualne przepompownie ścieków, zlokalizowane na terenach poszczególnych posesji i połączone ze sobą wspólnym przewodem ściekowym odprowadzającym ścieki do oczyszczalni ścieków.

Takie przepompownie ścieków przeznaczone są do…

pensjonaty zakopane

Foto: pixabay.com

Takie przepompownie ścieków przeznaczone są do transportu ścieków sanitarnych i bytowych lub wód opadowych czyli deszczu czy śniegu na dużej odległości. Korzystają z nich np. indywidualne pensjonaty, gospodarstwa rolne, osiedla jednorodzinne, ośrodki wypoczynkowo-wczasowe, zakłady przemysłowe i tym podobne placówki miejskie.

Comments
  1. Kornelia |

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres