Przepompownie ścieków – w zgodzie z ekologią.

21 lip 2016

Gospodarstwa, które są położone na terenie, gdzie jest wysoki poziom wód gruntowych i warunki nie pozwalają na zastosowanie konwencjonalnych systemów grawitacyjnych, powinny się zaopatrzyć w przepompownie ścieków. Umożliwi to ich transport na duże odległości lub podnoszenie na wyższy poziom.Przepompownie ścieków ułatwią gospodarstwom rolnym, ośrodkom wczasowym…

Przepompownie ścieków ułatwią gospodarstwom rolnym, ośrodkom wczasowym czy zakładom przemysłowym przepompowanie ścieków opadowych, bytowo-gospodarczych i przemysłowych bezpośrednio do kolektorów zbiorczych i do oczyszczalni. Przepompownie ścieków najczęściej posiadają systemy pompowe, zbiornik oraz są wyposażone w układ hydrauliczny. Zbiorniki są produkowane z polietylenu, polimerobetonu oraz z betonu. Zazwyczaj przepompownie ścieków mają nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i są kompletnie wyposażone. Łatwo i szybko można je wbudować w każdy rodzaj gruntu.

Ich obsługa jest zautomatyzowana, dzięki czemu nie wymaga to naszej ciągłej uwagi. Przepompownie ścieków charakteryzują się niskim kosztem zakupu i eksploatacji. Specjalistyczne firmy gwarantują pełen nadzór techniczny i obsługę serwisową. Pamiętajmy, że ścieki zanieczyszczają wody powierzchniowe i gruntowe. Nie wolno nam bezkarnie bagatelizować tego problemu.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Przepompownie ścieków – w zgodzie z ekologią.”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031