Przenośniki taśmowe

W zakładach produkcyjnych najczęściej można spotkać przenośniki taśmowe. Na tego rodzaju przenośnikach można bowiem transportować niemal wszystkie materiały o sypkiej konsystencji. Są one przeznaczone głównie do usprawnienia produkcji w przedsiębiorstwach. Przenośniki taśmowe używane są także czasem w niektórych magazynach.Przeciętny przenośnik taśmowy może być wykonany…

Przeciętny przenośnik taśmowy może być wykonany z materiału PCV, gumy, silikonu. Istnieją jednak także przenośniki taśmowe wykonane na przykład z tkanego płótna. Wszystko zależy przede wszystkim od tego, jaką konsystencję mają produkty, które chcemy w ten sposób transportować. Odpowiednio dobrane przenośniki taśmowe pozwalają przenosić nawet nieco wilgotne produkty sypkie bez ich kłopotliwego przyklejania się do taśmy. Taśmy z przeznaczeniem do przemysłu spożywczego mają odpowiednie certyfikaty jakości i opinie sanepidu.

Wiele spośród tych urządzeń wyposażonych…

Wiele spośród tych urządzeń wyposażonych jest w dodatkowe osłony boczne, które zapobiegają rozsypywaniu się sypkich produktów. Jeśli chodzi o rodzaj zasilania to tego typu urządzenia działają dzięki energii elektrycznej. Używane są przede wszystkim wszędzie tam, gdzie precyzyjne przenoszenie produktów musi być szybkie i precyzyjne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres