Producenci a projekty.

Jest jeszcze jedna grupa firm czy przedsiębiorstw, która również na co dzień styka się ze sprężarkami. Ta grupa jest najważniejsza, bowiem są to ich producenci. To właśnie oni projektują takie urządzenia, jak kompresor. Czasami nawet zdarza się tak, że wykonują oni projekt sprężarki dla konkretnego klienta.Wówczas wiadomo, że taki kompresor nie będzie…

Wówczas wiadomo, że taki kompresor nie będzie wcale standardowy. Najczęściej jest to konieczne w takich przypadkach, kiedy kompresor ma być użyty w nietypowy sposób lub też na rynku nie ma takiego, który spełniałby wszelkie oczekiwania klienta. W dzisiejszych czasach jest to dość powszechne zjawisko wśród klientów. Zapewne nie każdy producent chce robić kompresor pod zamówienie klienta, ale jednak wielu się na to zgadza. Zatem po stworzeniu projektu i zaakceptowaniu go przez klienta, można rozpocząć jego wykonanie. Wiadomo jednak z góry, że raczej w większości przypadków jest to jedynie jednorazowy model, a nie ten do seryjnej produkcji.

W bardzo rzadkich przypadkach zdarza się tak,…

W bardzo rzadkich przypadkach zdarza się tak, że może on jeszcze kiedyś zostać wykorzystany. Pomoc producenta w takim indywidualnym wykonaniu naszego kompresora dla wielu firm szczególnie tych, którym zależy na takim rodzaju kompresora jest ogromna ponieważ dzięki nim mogą oni wykonywać swoją pracę.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres