Precyzyjne cięcie blach

3 cze 2015

Obecnie możemy wykorzystywać wiele metod jakie dają nam możliwość bardzo precyzyjnego cięcia blach, szkła, czy płytek. Jeśli chcemy wykonać cięcie blach możemy wykorzystać obecnie zarówno laser, jak i wodę.Galeria

Metody te są na tyle precyzyjne, że możemy dokonać cięcia z dokładnością do dziesiątych części milimetra. Jeszcze jakiś czas temu, gdy chcieliśmy ciąć materiał, mieliśmy z tym wiele problemów. Dziś cięcie blach jest możliwe z bardzo dużą precyzją, co zapewniają nam nowoczesne metody. W ten sposób nie będziemy mieli większych problemów z równym cięciem materiału, a także z tym, by nie uszkodzić blachy. Jedną z metod jaka umożliwia nam cięcie blach jest metoda w jakiej używamy wody. Woda w tym przypadku jest puszczana strumieniem pod bardzo dużym ciśnieniem.

W ten sposób możemy materiał przeciąć…

W ten sposób możemy materiał przeciąć bardzo szybko i dokładnie. Jeśli chcemy wykonać cięcie blach możemy zdecydować się również na wykorzystanie w tym celu laseru. Daje nam to możliwości nie tylko dokonania cięcia, ale również gięcia blachy, czy wycinania na nie wzorów. Najważniejsze jest, że tak metoda zapewnia nam bardzo wysoką precyzją cięcia. W ten sposób możemy dokonywać cięć z dokładnością nawet do dziesiątych części milimetra zarówno blachy, jak i szkła, czy płytek.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Precyzyjne cięcie blach”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031