Prąd z agregatu

4 paź 2014

W każdym domu powinny być agregaty prądotwórcze. Dzisiaj nigdy nie wiadomo co się przydarzy i kiedy zostanie wyłączony prąd. Zimą przewracają się słupy, a latem wichury zrywają całe linie energetyczne. Tylko agregaty prądotwórcze dają nam możliwość zabezpieczenia się przez anomaliami pogodowymi.W sklepach można kupić przeróżne…

W sklepach można kupić przeróżne agregaty prądotwórcze. Wszystko zależy do czego ma być używany taki agregat. Jeśli chcemy zasilić tylko nasz piec i jego pomogę to wystarczy najmniejszy z możliwych agregatów. Po co nam wielkie agregaty prądotwórcze, których moc i tak nie zostanie wykorzystana. Dawniej ogrzewania w domach działały na zasadzie grawitacji nie było żadnej elektroniki. Dzisiaj każdy piec ma tyle elektroniki, ze w razie braku prądu po prostu zamarzamy. Instalując takie ogrzewanie trzeba mieć skutki uboczne również na uwadze.

Nigdy nie wiem gdzie i co…

Nigdy nie wiem gdzie i co walnie. Wiele firm i instytucji ma agregaty prądotwórcze na wyposażeniu. Każdy szpital musi je mieć. Nie ma możliwości, żeby w czasie operacji zabrakło prądu. Lepiej nie myśleć o konsekwencjach takiej awarii. Proste urządzenia zaczynają się od kilkuset złotych więc nie jest to na tyle dużo, żeby nie kupić jednego agregatu do domu.

Autor poleca również stronę: piec na pelet

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Prąd z agregatu”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031