Pozbycie się grafitti

Na murach bądź ścianach budynków często możemy spotkać napisy, rysunki lub symbole. Jest to tak zwane graffiti wykonywane zazwyczaj nielegalnie. Graffiti malowane są sprayem lub specjalnymi markerami. Graffiti to nie tylko wyraz buntu. To również swoisty sposób reklamy zewnętrznej umieszczanej na budynkach prywatnych firm bądź zakładów.


szklane ściany działowe

Foto: pixabay.com

Jednak co zrobić gdy grafficiarz ozdobi niechcianym…

Jednak co zrobić gdy grafficiarz ozdobi niechcianym napisem czy rysunkiem nasz dom. Samodzielne usuwanie graffiti nie przyniesie pożądanego efektu. Wtedy najlepiej zwrócić się do firm, które specjalizują się w technice usuwania graffiti. Usuwanie graffiti nie stanowi dla nich większego problemu. Takie usługi wykonywane są na terenie całego kraju. Usuwanie graffiti odbywa się bardzo szybko, w przeciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.

szklane ściany działowe

Foto: pixabay.com

Po usunięciu graffiti firmy zabezpieczają ściany budynków specjalnymi ekologicznymi preparatami. Dzięki nim następne usuwanie graffiti odbędzie się w łatwy i bezpieczny dla ścian sposób. Preparaty antygraffiti są niepalne i bardzo dobrze izolują materiały elewacyjne.

ściany składane – dowiedz się więcej jeśli chcesz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres