Porządki na placach budowy

Rozpoczęły się kontrole odpowiednich inspektorów, mających stwierdzić, czy nie uporządkowane place budowy, przynoszą negatywne skutki uboczne. Na kilku z nich przetrzymywane są odpady niebezpieczne chodzi najczęściej o azbest, dlatego podjęto tak diametralne kroki, gdyż nikt nie wierzy w to, że nie ma żadnych konsekwencji takich czynów.Obecnie najczęściej odpady niebezpieczne są…

Obecnie najczęściej odpady niebezpieczne są tylko zabezpieczane, i to w sposób nieprawidłowy, do tego jak należałoby to wykonać, niestety co zrobić, skoro lepiej zapłacić niewielką karę, niż żeby zutylizować je w odpowiednim miejscu. Każdy chyba który miał styczność z oparami, jakie wydają odpady niebezpieczne ma na ich temat wyrobione już zdanie, dlatego bardzo dobrze, że opinia publiczna nie milczy. Dość często można zauważyć, ludzi, którzy usuwają nagle odpady niebezpieczne bojąc się takiej niespodziewanej kontroli, to dobrze, że ktoś zakasał rękawy do pracy, może pozwoli to na zmianę podejścia, przez takich ludzi, nie wiem czy oni są świadomi wykroczenia jakie popełniają.

Wychodzi na to, że bardzo często nie,…

Wychodzi na to, że bardzo często nie, a nawet nie mają zielonego pojęcia, że na ich terenie znajduje się nieczystości, które powodują zagrożenie zdrowia i życia ludzkiego, potem mogą ich spotkać wysokie kary.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres