Portowe magazyny

Pozornie wydawać się może, że portowe magazyny to wyłącznie ogromne hale stawiane w obrębie powierzchni portowej. W rzeczywistości jednak istnieje szereg alternatywnych rozwiązań, czego przykładem mogą być kontenery morskie, na pierwszy rzut oka przypominające odpowiedniej wielkości skrzynie, składowane w portach i służące do magazynowania bądź transportu towarów.Warto dodać, że nowoczesny kontener…

Warto dodać, że nowoczesny kontener morski wykonany jest z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co automatycznie przekłada się na funkcjonalność i szeroko rozumiane możliwości techniczne tej alternatywy.

Akcesoria i osprzęt do kontenerów:

TwistLock
Podnośniki
TwistLock
Podnośniki
Zobacz więcej na: ANGA

Co ważniejsze, większość przedsiębiorców korzystających z transportu morskiego posiada własne kontenery morskie, umieszczane w ważniejszych ortach na terenie całej Europy, a niekiedy także świata. W zależności od docelowego przeznaczenia kontener morski może być wykonany z materiałów nieprzepuszczających wody lub powietrza, ponadto istnieją alternatywy przeznaczane do składowania produktów wymagających niskich temperatur.

Godny uwagi jest także fakt, iż kontenery morskie umożliwiają prosty załadunek i rozładunek, a także ewentualne przenoszenie skrzyni za pomocą dźwigu. Ponadto nowoczesny kontener morski doskonale sprawdza się podczas transportu drogą wodnego. Śmiało można więc stwierdzić, że kontenery morskie to bezpieczne i wygodne rozwiązanie transportowo – magazynowe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres