Portowe magazyny

21 sie 2017

Pozornie wydawać się może, że portowe magazyny to wyłącznie ogromne hale stawiane w obrębie powierzchni portowej. W rzeczywistości jednak istnieje szereg alternatywnych rozwiązań, czego przykładem mogą być kontenery morskie, na pierwszy rzut oka przypominające odpowiedniej wielkości skrzynie, składowane w portach i służące do magazynowania bądź transportu towarów.Warto dodać, że nowoczesny kontener morski…

Warto dodać, że nowoczesny kontener morski wykonany jest z trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów, co automatycznie przekłada się na funkcjonalność i szeroko rozumiane możliwości techniczne tej alternatywy. Co ważniejsze, większość przedsiębiorców korzystających z transportu morskiego posiada własne kontenery morskie, umieszczane w ważniejszych ortach na terenie całej Europy, a niekiedy także świata.

Akcesoria i osprzęt do kontenerów:

TwistLock
Podnośniki
TwistLock
Podnośniki
Zobacz więcej na: ANGA

W zależności od docelowego przeznaczenia kontener morski może być wykonany z materiałów nieprzepuszczających wody lub powietrza, ponadto istnieją alternatywy przeznaczane do składowania produktów wymagających niskich temperatur.

Godny uwagi jest także fakt, iż kontenery morskie umożliwiają prosty załadunek i rozładunek, a także ewentualne przenoszenie skrzyni za pomocą dźwigu. Ponadto nowoczesny kontener morski doskonale sprawdza się podczas transportu drogą wodnego. Śmiało można więc stwierdzić, że kontenery morskie to bezpieczne i wygodne rozwiązanie transportowo – magazynowe.

Tags:

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres

Dołącz do dyskusji “Portowe magazyny”

Możesz śledzić ten post na kanale atom.

Nikt jeszcze nie skomentował.

Dodaj komentarz

Kalendarium bloga

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031