Portal dla rowerzystów

Użytkownicy portalu dla rowerzystów mają wiele opcji. Mogą np. poznawać się za pomocą łączenia się w grupy. Obecnie na stronie nie ma ich jeszcze dużo, ale te obecne na stronie już mają pewną ilość swoich użytkowników. Największą popularnością cieszy się aktualnie zrzeszenie Śląsk „Silesia”, KTK Chrzanów i WKKT PTTK Cyklista Włocławek.


stojaki na rowery

Foto: pixabay.com

Serwis nie był by prawdziwym serwisem społecznościowym,…

Serwis nie był by prawdziwym serwisem społecznościowym, gdyby zabrakło na nim forum. Na szczęście twórcy strony nie zapomnieli o tym tak ważnym elemencie każdego serwisu skupiającego grupy osób. Forum cieszy się dosyć dużą popularnością( bikerowcy doradzają sobie jaki rower kupić czy jakie stojaki na rowery (tutaj) są polecane ).

Bardzo ważną dla każdego Bikera funkcją jest obecność na portalu rozbudowanego kalendarza z aktualnymi wydarzeniami w świecie rowerowym( zawody rowerowe ), artykuły zawierające zarówno relacje z wypraw i wycieczek jak i testy sprzętu rowerowego. Dzięki temu użytkownicy serwisu mogą w pełni Z racji tego, że portall jest serwisem społecznościowym, nie mogło zabraknąć na nim osobnego działu z ogłoszeniami. Jest to przestrzeń stworzona zarówno dla kupujących przedmioty związane z tematyką witryny, jak i sprzedających.

stojaki na rowery

Foto: pixabay.com

Co ciekawe, zarejestrowani użytkownicy mogą bez wnoszenia żadnych opłat wystawiać na sprzedaż wszystkie przedmioty, dzięki czemu łatwo może dojść do transakcji pomiędzy zainteresowanymi. Serwis umożliwia każdemu użytkownikowi zarówno korzystanie z zawartości serwisu jak i jego tworzenie. Każdy może redagować artykuły lub dodawać nowe zdarzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Aktualne kursy

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
USD - Dolar amerykański
Wykres kursu waluty USD

Najnowsze notowania

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG20 - Największe spółki GPW
Indeks WIG20 - Wykres